Pansiyonumuz

main_test-300x200[1]

Miray Pansiyon

Pansiyonumuz şehir merkezinde olup bir çok sosyal aktivite ve yaşam merkezleri yürüme mesafesindedir. 1 – 2 – 3 kişilik özel odalar, canlı ve pırıl pırıl dizayn edilmiş ve aktif konsept göz önünde tutularak sizler için en iyi yaşam alanları oluşturulmuştur. Siz misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve her türlü konforu sağlayarak aile sıcaklığını hissettirecektir.

Pansiyonumuzun Genel Özellikleri

temizlik[1]

Temizlik

Temizlik, önceliğimizdir. Deneyimli personellerimiz tarafından tüm kat ve odalarımız temizlenmektedir. Çamaşır yıkama hizmetimiz kapsamında, ortalama 15 günde bir öğrencilerimizin nevresimleri ücretsiz yıkanmaktadır.
arkaplan-3[1]

Mutfak

Modern olarak düzenlenen mutfağımızda buzdolabı, fırın, bulaşık makinası, yemek masası ile sandalye gibi mutfağın temel malzemeleri bulunmaktadır. Pansiyonumuzda konaklayanlar, sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini burada yiyebilme imkanına sahiptir. Dilerlerse gün içinde mutfaktan yararlanabilirler.
ozgu

Güvenlik

Binalarımız gece görüşlü güvenlik kameralarımız ile 7/24 kayıt yapmakta ve özel güvenlik görevlisi bulunmaktadır.
internet_1

İnternet

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi de İnternettir. Pansiyonumuzda yüksek hızda kablosuz fiber İnternet sistemi bulunmakta olup öğrencilerimiz ücretsiz olarak internet hizmetimizde yararlanabilmektedir.
IMG_0530

Odalarımız

MİRAY Pansiyon, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacıyla 1-2-3 kişilik odalardan oluşmaktadır. Odaların tamamının içerisinde öğrenciye özel sandıklı baza, birinci sınıf yatak ve nevresim takımı, elbise dolabı, çalışma masası, ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Odalarımız oldukça geniş ve ferah olup öğrencilerimizin ders çalışabileceği oldukça rahat bir ortamdır
bkuru_utu[1]

Çamaşır & Ütü

Çamaşır yıkamayı sorun olmaktan çıkarıyoruz çamaşır makinelerimiz ile ücretsiz olarak çamaşırlarınız yıkayabilir ve ütüleyebilirsiniz.